Nepolitické sdružení Hostiňáků, kterým není lhostejný osud Hostinného, chtějí se aktivně podílet na jeho rozvoji a mít při rozhodování o dalším směřování našeho města možnost VOLBY. Pracujeme pro Vás už dvanáct let a neměníme směr!

DĚKUJEME ZA VAŠI PODPORU VE VOLBÁCH A BUDEME USILOVNĚ PRACOVAT NA NAPLŇOVÁNÍ VOLEBNÍHO PROGRAMU.
                       

KANDIDÁTKA

1. Ing. Dagmar Sahánková, 42 let, manažer nákupu
Dvanáct let jsem zastupitelka a celé období jsem i členem finančního výboru. V rámci našeho Sdružení pro lepší Hostinné mám na starosti rozpočet a vše s ním spojené. Vím tedy, že městské finance jsou v dobré kondici a nemusíme se obávat investovat v příštích letech i v oblastech, které byly dlouhá léta opomíjeny. Co bych chtěla změnit? Město potřebuje závazný a jasný plán oprav komunikací a chodníků, aby bylo nejméně 4 roky dopředu jasné, co se kdy bude dělat. Stejné to je i s investicemi, stanovit si priority budoucích velkých akcí a jejich realizaci podle plánu dodržet. Chybí jasná koncepce, Strategický plán rozvoje města se nedodržuje.Trápí mne také to, že město sice investuje do nových objektů, ale ty již opravené nedostatečně udržuje (např. Národní dům, vestibul pošty). A o všech plánovaných opravách a investicích bych chtěla předem informovat veřejnost.
 
dáša1.JPG
2. Richard Stavrovski, 48 let, obchodní zástupce

Jsem spoluzakladatel sdružení pro lepší Hostinné a v minulém volebním období zastupitel. Po celou dobu jsou mými prioritami zprůhlednění radničních aktivit pro obyčejné občany, čitelnost jednání vedení města a vytváření příjemného prostředí pro občany Hostinného. Upřednostňuji profesionalitu nad politikařením a prospěchářstvím. V tomto duchu vystupuji i v zastupitelstvu a snažím se otevřeně každý svůj názor prezentovat i za cenu nenávistných pohledů potrefených hus. Nevadí mi o problémech diskutovat s kýmkoliv, kdo má svůj názor a není pouhým papouškem názoru druhých. Vždy říkám své názory otevřeně a lidem do očí, což některé zastupitele, kteří nezastupují voliče, ale své zájmy, vyloženě dráždí. Pro mne jsou všichni občané, kteří mají chuť pracovat pro město a posunout ho vpřed, vždy vítaným partnerem.

 
ríša.jpg
3. Hana Kazihnitková, 55 let, fyzioterapeutka
 
V Hostinném žiji více jak půl století. V současnosti provozuji neziskové zdravotnické zařízení – ambulanci Fyzioterapie, a specializuji se zejména na rehabilitaci dětí i dospělých Vojtovou reflexní terapií (regionální zástupce pro Královéhradecký a Liberecký kraj).
Pokud dostanu ve volbách důvěru spoluobčanů, budu prosazovat zachování, v současnosti obnovení dostupnosti zdravotní péče pro občany města a okolí, zejména v oblasti ambulantní rehabilitace v Rehabilitačním ústavu v Hostinném.
Do doby nalezení oboustranně přijatelných podmínek navrhuji přerušit jednání a financování výstavby nového parkoviště u Rehabilitačního ústavu, protože v současné době vynaložené prostředky nebudou sloužit občanům města.
hanka2.jpg
4. Radomíra Nossková, 43 let, květinářka

V Hostinném pracuji jako květinářka už 20 let (práce je i mým koníčkem).Volný čas trávím především se svojí rodinou a přáteli.Denně koukám na cestující, čekající na autobus.Ráda bych,aby pro ně bylo vybudováno lepší zázemí než je to stávající. Také bych se chtěla  podílet na každém impulzu, který vede k modernizaci, zlepšení či rekonstrukci, a především ke spokojenosti občanům města Hostinného.

 
radka.jpg
5. Miroslav Šmíd, 44 let, servisní technik

Je mi 44 let a jsem rodilý Hostiňák, pracuji jako servisní technik a jsem členem zásahové jednotky Sboru dobrovolných hasičů.
Vadí mi, že se v posledních letech tak trochu pozapomíná na to, že v Hostinném nežijí jen naši starší spoluobčané-spolehliví voliči a malé děti. Ale žijí, a doufám, že chtějí žít, i ostatní Hostiňáci a rád bych se spolupodílel na tom, aby tu městští zastupitelé byli pro Hostiňáky a ne naopak.

 
slávek.jpg
6. Aleš Pírek, 40 let, obchodní zástupce  
Narodil jsem se v Hostinném, kde žiji a působím celý svůj život, kde jsem také založil svou rodinu a společně s manželkou vychováváme 3 děti.
Rád bych, aby mé děti prožily stejně tak hezké dětství a dospívání v našem městě, tak jako jsem ho prožil já.
Přes 20 let se pohybuji v obchodní činnosti, z toho 11 let jako obchodní zástupce Krkonošských papíren Hostinné a nyní 9 let působím na pozici vedoucí týmu prodeje pro firemní zákazníky ve společnosti T-Mobile CZ v Hradci Králové.
Proto kandiduji za SDRUŽENÍ PRO LEPŠÍ HOSTINNÉ, kde bych rád uplatnil své dlouholeté zkušenosti  z nadnárodní společnosti ve prospěch našeho města.
Jsem člověk pracovitý, sportovně založený a nemám rád lež a přetvářku.
Takový jsem prostě já … .
 
aleš.jpg
7. Jiří Pulpán, 39 let, vychovatel

Mám rád naše město a rád zde žiji se svou rodinou a přáteli. Proto jdu opět do voleb a rád podpořím Naše lepší Hostinné! 
Po studiích jsem začal pracovat ve školství, kde jsem stále zaměstnán. Ve svém volném čase se již mnoho let věnuji dětem (tábory, víkendové pobyty, kroužky). K mým největším zálibám samozřejmě patří má rodina a přátelé. K mnohým dalším patří pasivně i aktivně sport, rybaření, modelařina.

 
jirka.jpg
8. Dušan Kučera, 44 let, specialista pro přípravu barev

V Hostinném bydlím od narození a vychovávám zde s manželkou  tři dcery. Věnuju se oblasti sportu a uvítal bych lepší spolupráci města se všemi sportovními oddíly a dále bych se chtěl zasadit o  vznik většího množství plácků na hraní pro děti.

 
dušan.JPG
9. Jitka Čápová, 41 let, zdravotní sestra

Pracuji jako zdravotní sestra na dětském středisku tady v Hostinném. Záleží mi na budoucnosti našich dětí.
 

 
jitka.jpg
10. Josef Joklík, 53 let, OSVČ

Budujme město pro život.

 
joklik.jpg
11. Jarmila Bryknarová, 58 let, kosmetička

Chci pomoci hledat cestu k podpoře každé aktivity, kterou se stane Hostinné městem zajímavějším pro ty, kteří tu žijí.
bryk.jpg
12. Běla Lhotová, 42 let, obchodní zástupce
Celý svůj život žiji ráda v našem  městě. Mám teď ale  jedinou otázku: Proč vždy, když se mám rozhodnout, jestli do Hostinného nebo do Rudníku, volím vždy sousedy?
Odpoveď : Protože je tam ve vedení parta rozumných lidí, kteří táhnou za jeden provaz, poslouchají názory ostatních . Jen takový přístup nese kladné výsledky.
 Tohle je moje volební  přání pro naše město.

 
bela4.JPG
13. Ing. Jaroslav Šulc, 35 let, manager

Hostinné je mojím bydlištěm a domovem již více jak 30 let. Pracuji mimo naše město, ale volný čas většinou trávím společně se svojí rodinou v Hostinném a jeho blízkém okolí. Proto je pro mě důležitá otázka volnočasových aktivit. 
 

jarda.jpg
14. Lenka Dymáková, 38 let, pedagog volného času

Upřednostňuji přímé, osobní jednání, jednoduchost řešení a empatii vůči druhým. Věřím v hybnou sílu pozitivních myšlenek.

 
lenka2.jpg
15. Jindřich Starý, 51let, řidič  
V Hostinném bydlím, od roku 1980. hodně dlouho jsem pracoval, v Městském hotelu, (nyní Hotel Dorinka.).
Jsem předseda společenství panelového domu  J.A.Komenského 762-764. Letos kandiduji poprvé, nelíbí se mi práce vedení města a rád bych to chtěl změnit.Současné vedení města vůbec nemyslí na lidi z paneláků, pro ně jsme vzduch. Arogantnost vedení města na požadavky spoluobčanů je do nebe volající.
Jsem člověk, který nemá rád lež a ignoraci.(Ignorovat 1200 podpisů je nehoráznost). Mou prioritou je hlavně spokojenost všech spoluobčanů města Hostinného. Pokud jsou spoluobčané nespokojeni, je to známka špatné práce vedení města.
Pokud mi dáte hlas, budu bojovat o obnovu koupaliště, (nerad dojíždím do jiného města) zajistím řádnou kontrolu práce městské policie, řádné výběrové řízení na projekt revitalizace sídliště, lepší komunikaci vedení města – občané a občané – vedení města. Zasadím se o znovu obnovení lávky na stadion.
Jsem člověk, který rád pracuje pro spoluobčany, a vidím jejich spokojenost. 
jindra.jpg
16. Helena Olšová, 42 let, zdravotní sestra

Pracuji jako zdravotní sestra. Mé přání je, aby naše děti chtěly v Hostinnném žít a pracovat. Dále bych si přála, aby se zdravý životní styl mohl stát běžnou součastí života všech věkových generací. Proto podporuji vznik fitparku kombinujícího vyžití jak pro mládež, dospělé i seniory, kde lze spojit zábavu se sportem, kterou ocení všechny generace.

helča.jpg
kačka.jpg
17. Karolína Klacková, 42 let, OSVČ
Celý život žiji v Hostinném a už 16 let mám " Pod Obry " obchod s dětským oblečením. Přeji si, aby každý v našem městě našel prostor pro své záliby a lidé se zde cítili spokojeně a bezpečně...
 

 
six.jpg
18. Pavlína Sixtová, 39 let, OSVČ
19. Michaela Drápalová, 26 let, mateřská dovolená
Jmenuji se Michaela Drápalová je mi 25let. V Hostinném žiji od mala, jsem vdaná  a s manželem zde vychováváme naše dvě děti.
Bohužel za jinými aktivitami musíme bud do okolních vesnic nebo měst, což je škoda.  
Nyní jsem na mateřské dovolené a často si i s jinými maminkami pokládáme otázku:,,Co děti? Mají si kde hrát?"
Chtěla bych, aby se v Hostinném líbilo nejen mým dětem, ale aby zde našla využití každá věková kategorie celoročně a ne například jen o Porciunkuli :-)

 
drápalová.jpg
20. Josef Zilvar, 54 let, dělník

V Hostinném žiji už 30 let a velkou část z toho jsem pracoval pro Krkonošské papírny.
Nyní pracuji ve strojírenském podniku ve Vrchlabí. Dokážu ocenit práci druhých i vyslechnout
názor se kterým nemusím souhlasit. Jsem pro diskuzi.

 
pepa.jpg
21. Hana Voláková, 56 let, prodejce zájezdů
Pracuji již 20 let v cestovním ruchu a chtěla bych, aby se o našem krásném městě více vědělo, aby místní živnostníci měli komu prodávat a naši občané nejezdili na "nákupy" jinam, aby turisté, kteří naše město naštíví i o víkendu nenašli liduprázdné ulice i náměstí. Přeji si, aby naše město našlo místo pro svůj kulturní stánek, kde by se scházeli jak děti do svých kroužků, tak i dospělí při svých aktivitách. Zkrátka, abychom se zde všichni cítili "jako doma". 
voláková.JPG
Chcete nám něco sdělit? Chcete s něčím pomoci? Podělit se o zkušenosti? Napište nám!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one