Nepolitické sdružení Hostiňáků, kterým není lhostejný osud Hostinného, chtějí se aktivně podílet na jeho rozvoji a mít při rozhodování o dalším směřování našeho města možnost VOLBY. Pracujeme pro Vás už dvanáct let a neměníme směr!

DĚKUJEME ZA VAŠI PODPORU VE VOLBÁCH A BUDEME USILOVNĚ PRACOVAT NA NAPLŇOVÁNÍ VOLEBNÍHO PROGRAMU.
                       
vánkol1.jpg
Adventní měsíc přinesl nejen pro členy našeho sdružení mnoho příležitostí pro společná setkání s našimi spoluobčany. Měli jsme možnost potkat se s Vámi například na vernisáži výstavy betlémů ve Františkánském kláštěře nebo na adventním jarmarku či na zpívání dětí z mateřských škol v kostele Nejsvětější trojice. Některé akce jsme organizovali sami nebo se jich účastnili jako spolupořadatelé.

Advent jsme zahájili jako každoročně v první adventní neděli rozsvícením vánočního stromu spolu s dětmi ze ZUŠ Hostinné a s písněmi skupiny Beatles. Velký dík patří hlavně těm, kteří za poměrně hodně mokrého počasí připravovali zázemí pro účinkující i návštěvníky akce. Večer všichni ždímali vše, co měli na sobě:).

Pomáhali jsme i s organizací čertovského reje v Techtexu, některé naše členy jste možná ani nepoznali:).

A advent jsme zakončili na Štědrý den odpoledne za společného zpívání koled před naší opravenou radnicí. Monika Obermajerová nás se svým manželem doprovodila při zpěvu všech známých koled hrou na elektrické piano, kytaru a především svým krásným zpěvem. A zřejmě nejvíce si to užili malí zpěváčci.

Už se těšíme na další setkání v roce 2016, ve kterém Vám za celé SPLH přejeme hodně zdraví, štěstí a spokojenosti v soukromém i profesním životě.
 
vánkol2.jpg
cert.jpg
Chcete nám něco sdělit? Chcete s něčím pomoci? Podělit se o zkušenosti? Napište nám!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one