Nepolitické sdružení Hostiňáků, kterým není lhostejný osud Hostinného, chtějí se aktivně podílet na jeho rozvoji a mít při rozhodování o dalším směřování našeho města možnost VOLBY. Pracujeme pro Vás už dvanáct let a neměníme směr!

DĚKUJEME ZA VAŠI PODPORU VE VOLBÁCH A BUDEME USILOVNĚ PRACOVAT NA NAPLŇOVÁNÍ VOLEBNÍHO PROGRAMU.
                       
Vážení obyvatelé Hostinného,
naše město začalo zpracovávat nový program rozvoje města, ve kterém chceme vyjasnit priority města a definovat rozvojové činnosti na nejbližší roky. Program rozvoje nám poskytne cenné informace pro lepší využití vlastních finančních prostředků a zároveň se stane i důležitým podkladem pro získání dotačních prostředků na vybrané rozvojové záměry. Za velice důležité považujeme zjistit Vaše názory na to, jak by naše město mělo v budoucnu vypadat.
Prosíme o vyplnění webové verze dotazníku viz odkaz níže.
Obracíme se na Vás se žádostí o vyjádření Vašeho názoru, jakým směrem by se měl zaměřit rozvoj našeho města do roku 2022. Výsledky dotazníkového šetření poslouží výhradně jako podklad pro zpracování dokumentu Programu rozvoje města. O výsledcích budete průběžně informováni na internetu, na vývěsce i na veřejných projednáních.
Děkujeme za Váš čas a projevený zájem!
Ing. Dagmar Sahánková, starostka města Hostinné
Mgr. Petr Kesner, místostarosta města Hostinné

 


 
Chcete nám něco sdělit? Chcete s něčím pomoci? Podělit se o zkušenosti? Napište nám!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one