Nepolitické sdružení Hostiňáků, kterým není lhostejný osud Hostinného, chtějí se aktivně podílet na jeho rozvoji a mít při rozhodování o dalším směřování našeho města možnost VOLBY. Pracujeme pro Vás už dvanáct let a neměníme směr!

DĚKUJEME ZA VAŠI PODPORU VE VOLBÁCH A BUDEME USILOVNĚ PRACOVAT NA NAPLŇOVÁNÍ VOLEBNÍHO PROGRAMU.
                       
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2917"
SPLH, nezapomnělo jsi na své voliče? Podle mého názoru nás na svých webových stránkách nedostatečně informujete o dění ve městě po volbách (kromě uveřejnění koaliční smlouvy).
Valná většina smrtelníků není dokonalá, patřím do ní také, někteří by jistě mohli vyprávět, nejbližšími počínaje. Asi i proto mám problém věřit a důvěřovat těm, co ze sebe dělají svaté. U těch jedinců, které navíc už nějakou dobu znám z různých úhlů pohledu, je tento můj osobní pocit o to silnější.
Střídání ve funkcích není nic nezdravého, nemám s tím vůbec žádný problém, změna může někdy prospět i všem zúčastněným. Věřme, že to bude platit také v případě Hostinného.
Nejsem dlouholetým ani zasloužilým občanem města, žiji zde 11 let, k volbám i tak chodím, i když hodně kandidujících lidí neznám. Zřejmě i z tohoto důvodu se mi nepodařilo naplnit povolenou kapacitu po tom, co jsem bohužel nenašel kandidátku, kterou bych mohl s čistým svědomím zaškrtnout celou. Volil jsem konkrétní lidi i s tím vědomím, že moje hlasy v konečném účtování asi spíše pomohou těm, které jsem (protože je naopak tak trochu znám) nevolil.
Volil jsem lidi, o kterých si myslím, že něco opravdu umí (v tom pozitivním ohledu), vědí a znají, ty, kteří mají co nabídnout. Asi naivně jsem se rozhodoval také podle jejich osobností, podle toho, jak se chovají v soukromém životě v porovnání s tím, co hlásají na veřejnosti, jak se vyjadřují o těch, kteří s nimi nesedí u stolu, jak si vydělávají a přivydělávají na živobytí, nejedná-li se pouze o pokrytce a/nebo diletanty a/nebo žvanily s permanentně neukojenou potřebou honění si vlastního trika.
Snažil jsem se vybírat schopné (ne všeho), ale zároveň slušné lidi.
A proč vlastně ten dlouhý úvod?
Protože mě na základě daných objektivních skutečností někteří obrazně plácají po zádech, jakého že to máme v rodině kabrňáka. A protože mu nechci pokrytecky ubírat z jeho zásluh, adresujte, prosím, své pochvalné vzkazy přímo jemu. Richard Stavrovski na mém seznamu nebyl. Jan Valášek.
Již jsem to okomentovala na Fa Hostinné žije!Díky T.Plecháčovi byly výsledky hned po zveřejnění ze Statistického úřadu.Moc gratuluji Všem,přeji hodně úspěchů." Tak dlouho se chodilo se džbánem pro vodu,až se konečně ucho utrhlo."
Jsem ráda,že v případě další zprávy, nebudu muset psát jako anonym.Děkuji upřimně za poučení. L.Součková
Vážená SPLH, do poslední chvíle jsem věřil, že mi na mé slušně položené dotazy odpovíte. Bohužel, nedočkal jsem se. Jediné, čeho jsem se dočkal, bylo lustrování mé osoby panem Šmídem, který zná dokonale jména všech osob trvale hlášených v Hostinném. Toto mě před položením mých dotazů skutečně nenapadlo.
V Občasníku na straně 8 v článku "Co pro nás znamená otevřený úřad" píšete, že "pouze otevřená komunikace mezi radnicí a občany je správný základ vztahu, kdy je veřejnost partnerem radnice, která pracuje ve prospěch občanů". Moc hezká slova. Diskuze ve vaší návštěvní knize se však těmto slovům ani zdaleka nepřiblížila. Věřím, že pokud ve volbách uspějete, budete skutečně svá proklamovaná předsevzetí dodržovat, a ne s těmi, co kladou vám nepříjemné dotazy, arogantně zametat stejně, jako jste to předvedli nyní před volbami.
Pro příští předvolební období bych vám doporučil, abyste v návštěvní knize na vašich webových stránkách požadovali registraci uživatelů s osobním schválením podobně, jak to má u svého diskuzního fóra server iDnes.cz, případně abyste návštěvní knihu ze stránek úplně odstranili stejně, jako to udělal před lety Městský úřad. Takto se stoprocentně vyhnete kladení vám nepříjemných dotazů.
P.S. Tento příspěvek je už skutečně mým posledním.
Nemyslím si, že je bezpodmínečně nutné být občanem tohoto města, aby měl člověk nárok psát do této webové rubriky. Ba právě naopak, neboť ten, kdo má možnost sledovat tuto diskuzi z povzdálí, dokáže mnohem lépe hodnotit její úroveň. A ta je vskutku žalostná, neboť lidé ucházející se o přízeň voličů, jimž chtějí následně vládnout, se zde chovají úplně opačně. Jako by chtěli naopak všechny odradit. I anonymovi se sluší odpovědět, je-li jeho dotaz seriózní a věcný. Vyžadovat po někom málem kontrolu občanského průkazu, aby dokázal, že bydlí v Hostinném, to je věc věru také nestandardní. A bagatelizovat mizerný pravopis kandidáta do zastupitelstva města? Když neumí psát správně česky, ať nepíše! Ve volbách chce úspěch, ale umí opravdu město vést? Není to nakonec stejné, jako s tím pravopisem?
To je mi novina! Že se sluší odpovědět anonymovi? Podle mne je třeba, jeho jistěže psaný dopis, hodit do koše! Myslím si,že doby,kdy se jinak mluvilo na veřejnosti a jinak doma / i když já jsem to neměla ve zvyku /,mají být již v nenávratnu,ne? V minulých letech jsem také občas napsala článek do Zpravodaje,tak vím,že tam pracovala korektorka.Nevím,jak to máte nyní.Podle mne je pane Junek důležité,jak jsou v psaném textu zformované myšlenky,že to má hlavu a patu.Nechci být k Vám zlá,ale říci o někom,když neumí psát správně česky,ať nepíše! Co kdyby o Vás někdo řekl : Když neumí mluvit,ať nemluví ! Když neumí číst,ať nečte! Libuše Součková, 1945
Pane Šmíde, jste si opravdu jist, že jmenovitě znáte všechny občany Hostinného? Myslel jsem, že mi na mé dotazy odpovíte a ne, že v první řadě budete lustrovat tazatele. To je možná důvod, proč se někteří pisatelé nepodepisují. Chápu, že některé z mých dotazů jsou trochu provokativní, ale proč ne, vás Občasník není též příliš uhlazený. Ale třeba dotaz ohledně vaší aktuality týkající se investičních nákladů na hřbitov je naprosto konkrétní. (Mimochodem se zveřejňováním kompletního a nesestříhaného videozáznamu z jednání zastupitelstva bych vřele souhlasil. Alespoň by se potvrdily či vyvrátily různé zvěsti o tom, kteří zastupitelé na jednání zastupitelstva jsou aktivní a pracují a kteří si to tam čtyři roky jen odsedí a jejich aktivita náhle naroste až před volbami.)
prosím všechny anonymy, aby na tyto stránky nepsaly, protože tady chceme jen lidi s tváří. Názor mohou mít opačný, to respektujeme, ale do obličeje vidět musíme. Děkuji
Myslel jsem si, že chcete získat voliče, ne je odrazovat arogancí.
Děkuji pane Miroslave, ale nepotřebuji ochranku Dobrý den nerozhodnutý voliči, pro mne anonyme pokud jsi opravdu nerozhodnutý, dovoluji si nabídnout ti setkání,. abych tě přesvědčil a volil jsi naši stranu č 6. Pokud ti jde o to abych byl pro tebe čitelný tak myslím, že je v současném zastupitelstvu málo lidí čitelnějších než já, :-) tedy pokud tam chodíš neřkuli rovnou nesedíš :-)nicméně ti dovolím nahlédnout do mých stránek a dlouze se začíst. Ale musíš si být vědom že jako anonymovi se ti některé pasáže nebudou líbit. Jsem sice pracovně vytížen ale dokážu si práci naplánovat pokud je třeba, tak že i soukromé aktivity spadají do plánování. Stejně by mne zajímalo jestli se sejdeme nebo ne . Tipoval bych, že spíše ne a že se pod nerozhodnutým voličem skrývá buď , tip a nebo ťop tak kluci zatím dobrou a neberte život tak vážně, šanci jste měli.
Pane Stravrovski,jste na zacatku sve kariery a uz se chovate arogantne drze tim ac se jedna o anonym ..lide od vas ocekavaji profesionalni pristup nejen pracovni ale i slovni.Mate vybusnou povahu slovni a muzete timto svym pubertalnim chovanim nastvat i ty kteri va verili.Zkuste byt slusny ke vsem.
Přátelé,občas sleduji toto diskusní forum,pominu to,že pokud někdo občas udělá pravopisnou chybu,nebo nějakou gramatickou botu,myslím že to není tragédie,koukněme se třeba na to,jaké písemné skvosty se objevují i ve vládě a myslím,že kdybych pořádně prošel pár Hostinských zpravodajů,tak bych taky objevil pár hrubek.Ohledně Vás pane Milane Nováku - Vy jste se teď nějak přistěhoval?Omlouvám se,ale nějak si nevybavuji tohle jméno mezi místními,nebo je to u Vás nějaký vnitřní předpis,se nesmět podepsat vlastním jménem,nebo se stydíte?To mi připomíná - na zastupitelstvu se hlasování natáčet nebude,oni by se někteří mohli stydět- za co? A ohledně nerozhodnutého voliče -Stačilo chodit častěji na veřejná zastupitelstva a možná si ty noviny lépe přečíst.Myslím,že konkrétně p.Stavrovski "kope" za zdejší občany,na rozdíl od jiných mnohem víc. Přeji hezký den a nezkažený víkend všem. Miroslav Šmíd
10.08.2021 14:07:36
d.jasamedia
Chcete nám něco sdělit? Chcete s něčím pomoci? Podělit se o zkušenosti? Napište nám!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one