Nepolitické sdružení Hostiňáků, kterým není lhostejný osud Hostinného, chtějí se aktivně podílet na jeho rozvoji a mít při rozhodování o dalším směřování našeho města možnost VOLBY. Pracujeme pro Vás už dvanáct let a neměníme směr!

DĚKUJEME ZA VAŠI PODPORU VE VOLBÁCH A BUDEME USILOVNĚ PRACOVAT NA NAPLŇOVÁNÍ VOLEBNÍHO PROGRAMU.
                       
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "8135"
V občasném Občasníku SPLH je mnohokráte zmíněno moje jméno v různých souvislostech, ale většinou v polo nebo úplně nepravdivých. Autorem článků je vesměs pan Stavrovski nebo je pod článkem podpis SPLH (tedy nikdo nebo všichni), což je velmi typické pro stranu, která všude proklamuje otevřenost a transparentnost. Začněme však článkem na straně 8 podepsaným panem Stavrovski . Týká se jeho současného působení ve funkci předsedy kontrolního výboru, jehož členem jsem i já. V tomto článku pan Stavrovski s elegancí sobě vlastní lehce přechází celé čtyři roky ve funkci předsedy kontrolního výboru jako by se nechumelilo s tím, že mu údajně bylo brzy, jak vyplývá z textu, mojí osobou znemožněno řádně pracovat. A protože prý nerad pracuje zbytečně, kontrolnímu výboru se již nevěnoval. Má to však jeden háček. Zatímco členové výboru za tuto funkci žádnou odměnu nepobírají, předseda ano, něco kolem 1.500.- Kč měsíčně. Pan Stavrovski potom už ani jednou komisi nesvolal, ta více než tři roky vůbec nepracovala, ale na konto pana Stavrovski přicházely každý měsíc pravidelné odměny, které se za celé volební období vyšplhaly na celkovou částku přes 70.000.- Kč. Co na tom, že pan Stavrovski tvrdí, že tyto peníze použil na aktivity své strany, tomu věřit můžeme, ale také nemusíme. Jediným správným řešením by bylo z této pozice včas odstoupit a přenechat místo někomu jinému. Ono se to však snadno řekne, ale špatně vykoná, protože dostávat měsíčně patnáct stoveček úplně za nic je věc veskrze příjemná a člověk se s ní těžko loučí. Kdyby existovala ideální spravedlnost, musel by pan Stavrovski tyto nečestně přijaté peníze vrátit, ale podle současné legislativy nemusí a on to dobře ví.
Stavrovski Jo a kdyby existovala ideální spravedlnost pane Junek, tak Vy už v zastupitelstvu dávno nejste. Ale jelikož asi neexistuje tak se tam stále potkáváme. Nicméně v osobním životě Vám přeji zdraví a rodinou pohodu. A teď trochu nevážně, pokud stáhnete kandidátku a rozhodnete se již v zastupitelstvu nebýt tak Vás ujišťuji že mě rozhodně chybět nebudete, ale získáte u mne jedno malé plus na kterém Vám stejně nezáleží. Nicméně přeji příjemný zbytek noci. A NE, ŽE VYMYSLÍTE ZASE NĚJAKOU KULIŠÁRNU VY KUJÓNE. a vzkaz pro anonyma ohledně pravopisu. Ano najdete zde hrubky, protože jsme lidé a ti, chyby dělají. Naštěstí máte i Vy volbu se šíleně nas.......T a vůbec sem nechodit. s pozdravem Stavrovski
Pane Stavrovski, jsem naprosto přesvědčen, že kdybych odstoupil z kandidátky, opravdu bych Vám tím přivodil neskonalou radost. To však učinit nehodlám, a tak se budete muset radovat z jiných věcí. Například z toho, že se na Facebooku trefujete nejen do mě, ale do celé mojí rodiny. A protože se tak děje v uzavřené skupině, nemohu na Vaše výlevy reagovat. Na člověka Vašeho formátu (za kterého se alespoň vydáváte) je to chování dosti zbabělé, nemyslíte? A ještě maličkost. Vidím, že se nějak obtížně orientujete na vlastních webových stránkách a nemůžete najít rubriku pro podpis. Jestli chcete, můžete se mě zeptat, jak se to dělá. Rád Vám pomohu…
Příště se raději podepište pane nebo paní anonyme.
Samochvála smrdí!!! Mám pocit, že se domníváte, že jste bez chyb.Život vám ukáže, že taky nějaké máte.
Poradil bych vám, abyste se nejprve poradili s nějakým korektorem, než na web umístíte nějaký text. Chtělo by to znát pravopis.
10.08.2021 14:07:36
d.jasamedia
Chcete nám něco sdělit? Chcete s něčím pomoci? Podělit se o zkušenosti? Napište nám!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one